CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » Simsonots.eu ! Serdecznie zapraszam na ots EVO! START SOBOTA!

#1 2016-08-04 09:21:57

goral1990

Rat

Zarejestrowany: 2016-08-04
Posty: 1
Punktów :   

Simsonots.eu ! Serdecznie zapraszam na ots EVO! START SOBOTA!

Witam Wszystkich!

Zazwyczaj OTSy reklamowane są przez ich właścicieli, którzy niejednokrotnie odpalają OTS na kilka dni by zgarnąć tylko jakiś profit za niego i dziękują za współpracę nie licząc się z graczami, którzy wiązali z serwerem jakieś nadzieje na dobrą i DŁUŻSZĄ zabawę! Tudzież pojawiają się otsy spełniające wygórowane wymagania graczy ale są znów w rękach typowych dzieciaków, którzy całkowicie nieprzygotowani, bez jakiegokolwiek doświadczenia odpalają gotowego otsa z szablonu z powielanymi bugami i niszczą go swoimi decyzjami lub ich brakiem.

TUTAJ WŁAŚNIE POJAWIA SIĘ SIMSONOTS !

Serwer, który po swojej 1 edycji udowodnił, że Jego administracja zasługuje na nasze uznanie, a sam ots dostarczył nam mnóstwa zabawy przez długi okres!

Jestem graczem który preferuje otsy evo. Dlaczego? Zapewne z tego powodu co większość graczy takich serwerów! Od oszczędności czasu poprzez niekończące się poty/runy itd poprzez wyższe lvle i związana z tym różnorodność podejmowania decyzji, aż po fun jaki idzie z tak zwanego ORO bo przecież nikt nie płącze na ots z powodu straty lvla Ale większość EVO jest przeciętna by nie powiedzieć gorzej. Na szczęście są takie perełki jak ten ots!

Jak już zauważyliście nie jest to typowa reklama ots gdzie zostają wklejone puste statystyki serwera i wychwalone mega super zalety (które na co drugi ots są identyczne bo to przecież szablon który jest powielany od dawien dawna). Jest to subiektywna ocena gracza, który widząc co się dzieje chce dać sobie jak i wielu innym coś czego szukają! Im nas więcej tym zabawa będzie lepsza! Bo przecież o to tu chodzi czyż nie? O godziny spędzone na ts w doborowym towarzystwie wypełnione śmiechem, wspólne wykonywanie questów i podejmowanie wyzwań jakie funduje nam SIMSONOTS !

Ciekawi statystyk serwera? Oto one:  Statystyki OTS
Może chcecie widzieć co was czeka? Oto OPIS
Sam z doświadczenia wiem, że najpierw looka się na OFERTĘ SKLEPIKU

Nie zostaje mi chyba nic więcej jak zaprosić Was wszystkich koledzy gracze na start tego otsa, który odbędzie się:
SOBOTĘ 6 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

https://zapodaj.net/images/abfca88663ee8.png

Offline

 
  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » Simsonots.eu ! Serdecznie zapraszam na ots EVO! START SOBOTA!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tozi.pl klej do luster noclegi w Kątach Rybackich http://quercus.net.pl/