CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2015-06-19 15:02:39

adventures

Rat

Zarejestrowany: 2015-06-19
Posty: 1
Punktów :   

Naruto: Adventures START 21.06.2015 godz. 17:00

http://s16.postimg.org/l0f3beg91/logo.png
http://s16.postimg.org/59pf417lx/kim_jeste_my.png
Naruto: Adventures stary serwer pod nową odsłoną! Wcześniej znany jako Bonds of Shinobi, obecnie w nowych rękach! Serwer naprawdę ma potencjał i zrobimy wszystko by stał się jeszcze lepszy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Naszym zdaniem to gracze wiedzą czego im brakuje więc jeśli chcesz grać na serwerze swoich marzeń, zapraszamy do nas.

http://s16.postimg.org/csd5qeocl/oferujemy.png

25 GRYWALNYCH POSTACI17 podstawowych oraz 8 całkowicie nowych jak Orochimaru, Deidara, Hidan, Kabuto, Kisame, Itachi, Yamato, Kakashi

PONAD 250 JUTSU[justify]Unikalne jutsu, sprawiają że każda postać ma swoje wady i zalety podczas PVP jak i PVE. Dodatkowo każde jutsu posiada swoje ulepszenie które dodaje mu niezłego kopa oraz ciekawe bonusy. Po osiągnięciu najlepszego jutsu od nauczyciela wciąż jest możliwość zdobywania nowych poprzez wylocenie scrolla z Bijuu. [/justify]

JINCHURIKINa serwerze występują wszystkie 9 ogoniaste bestie. Możesz każdą z nich zapieczętować w sobie zyskując jej moc! Dodatkowo gromadząc wszystkich Jinchurriki w jednym miejscu i wykorzystująć moc schwytanych Bijuu możecie przywołać 10 Ogoniastego Juubiego !

KAGE SYSTEMTylko u nas, unikatowy system Kage. Każdy ninja spełniający podstawowe wymagania może aplikować do wyborów na nowego Kage wioski! Każdy gracz powyżej 50 lvl jest zobowiązany płacić podatki dzięki czemu może brać udział w eventach organizowanych przez głowe miasta. Oprócz eventów Kage może wykupować najazdy oraz określać zasięg Anbu w mieście.

PET’y oraz BIJUU PET’yNa serwerze występuje system petów, czyli zwierzątek podążających za nami ułatwiając nam grę. Pety nie tylko dla donatorów. Można wylocić większość petów z normlanych potworów, a z samych Bijuu możemy zdobyć BIJUU PET BOX’a dzięki któremu każdy pozazdrośći nam małego Kyuubiego czy też Sanbiego. Oryginalne wszystkie 9 chibi Petów!

ULEPSZANIE PRZEDMIOTÓWZwiększanie poziomu przedmiotu tworząc ekwipunek niecodziennej jakości. Dodatkowo każda broń ma szanse zostać zdobyta z dodatkowymi losowymi statystykami co czyni ją jeszcze bardziej unikalna.

AUTOMATYCZNE BOSYPodczas polowania możesz spotkać Elitarne jednostki gatunku występującego w okolicy. Są one mocniejsze niż zwykłe osobniki ale za to nagradzają większą ilością doświadczenia oraz większą szansą na przedmioty.

DISTANCE DLA KAŻDEGONie ważne z jakiej broni bijesz, jeśli tylko posiadasz w plecaku senbony, kunaie lub inne bronie dystansowe możesz rzucić nimi w przeciwnika po prostu ich używając.

QUESTYBogata baza misji dzięki którym zdobędziemy wyższą rangę w świecie Shinobich, system Tasków oraz poboczne questy na pewno *nie dadzą wam czasu na nudę. Dodatkowo do wykonania jest 66 unikalnych SAG!

DUNGEONY[justify]Posiadamy system dungeonów. Dungeony mogą być skalowalne (w zależności ile osób oraz jakie poziomy wchodzą) oraz zwykłe (na określony poziom). *Nie jest to żadna bułka z masłem tak że emocje gwarantowane.[/justify]

RAIDYNa każdą wioskę napadają określone raidy, jest to nie tylko sposób na zabicie czasu ale i szansa na wydropienie unikalnych przedmiotów oraz Raid tokenów które wymienić można na punkty do SMS SHOP’u.

STABILNOŚĆStabilny serwer dedykowany działający 24/7.


http://s16.postimg.org/3ym99b1dx/serv_info.png

Nazwa: Naruto: Adventures
Forum: naruto-adventures.forumpl.net
Account maker: naruto-adventures.no-ip.info
Email: Adventures.naruto@gmail.com
Fanpage: Facebook
Exp rate: 10x
Client: 8.54 (+WŁASNY)
Start: 21.06.2015 godzina 17:00[justify]Aby zapewnić jak najlepszy komfort gry od razu ogłaszamy nabór na TUTORÓW! Najlepiej jeśli będą to osoby które miały już styczność z serwerem ale nie wykluczone że inni ogarnięci gracze nie przejdą pozytywnie rekrutacji. Oferujemy cotygodniowe wynagrodzenia w postaci punktów premium dla aktywnych i przyjaznych tutorów.[/justify]

Event na start:
1. Dla wszystkich graczy którzy stworzą konto w grze przed startem dajemy 2 DNI PREMIUM! (account amker dostępny będzie około 4 dni przed startem).
2. Polajkuj nasz fanpage, polajkuj post z zapowiedzią startu oraz udostępnij go i wygraj 1 z 5 PETBOXÓW!
Dodatkowo cenimy sobie każdą pomoc, zwłaszcza przy reklamie serwera tak że wynagrodzimy reklamatorów.

http://s16.postimg.org/qkmz8apqd/galeria.png
[video=youtube;PabCYDGiv24]https://www.youtube.com/watch?v=PabCYDGiv24[/video]
http://s11.postimg.org/btqmwglzn/ame.png
http://s11.postimg.org/8o61693df/gorila1.png
http://s11.postimg.org/nlei79glt/mapa_bos.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
erp toruń maty wejściowe drzwi transport ziemi Piła tort pavlova