CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2012-10-10 07:46:22

trefi

Spider

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 12
Punktów :   

CafeOTS 8.1

Witam wszystkich!

Chciałem Was zaprosić na start jednego z najlepszych serwerów pod Tibie 8.10! Nazywa się on CafeOTS. Myślę, że wielu z Was miało okazję zagrać na naszym serwerze.
Cały serwer został przygotowany przede wszystkim z myślą o Was! Od dłuższego czasu staraliśmy się, aby serwer Wam się podobał, a PVP było na najwyższym poziomie (co gwarantuje). Ponadto serwer stoi na dobrym VPSie, który utrzyma naszą grę 24/7! Tak, od teraz nie musisz się martwić, że gdy próbujesz się zalogować na serwer on jest wyłączony! U nas tego nie znajdziesz!

Na naszym serwerze SMS SHOP, jest na prawdę tani! Sam zobacz wchodząc w jego zakładkę. Przypominam, że Wasze dotacje, przeznaczane są na hosting naszego serwera! Na naszym serwerze jasno wypisane masz ceny każdej rzeczy w naszej usłudze. Tutaj nie ma oszustwa!

Nasz serwer oferuje:
~ Gra na wysokim poziomie;
~ Gra bez lagów;
~ Gra 24/7;
~ PVP na wysokim poziomie;
~ Balans profesji;
~ Doskonałą mapę;
~ Profesjonalną administrację;
~ Profesjonalne oskryptowanie by Baabuseek;
~ I wiele, wiele więcej;

Mamy nadzieję, że licznie będziecie uczestniczyć w życiu naszego serwera! Mamy zamiar wprowadzać częste aktualizacje. Sam się przekonaj!

Forum serwera jest otwarte całodobowo, dzięki czemu w każdej chwili możesz wypowiedzieć się na różne wątki! Zachęcamy również do pisania z innymi graczami na forum dzięki usłudze ShoutBox!

Myślę, że Nasz serwer jest warty dużego zainteresowania. Przygotowaliśmy go na ostatni guzik!

Acc/ip: CafeOTS.no-ip.org
Forum: CafeOT.xaa.pl


Zapraszam do gry i pozdrawiam. Cafe.

Ostatnio edytowany przez trefi (2012-10-10 07:47:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://metalowy-tony.pl/ TS2 SPACE