CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2013-10-03 12:02:23

trefi

Spider

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 12
Punktów :   

[8.10] Celesia.pl

Witam!

http://celesia.pl/

Czy szukasz dobrego serwera? Chcesz zaspokoić swoje potrzeby? Chcesz powalczyć z przeciwnikami? A może chcesz wspiąć się na szczyt listy najlepszych? Dobrze trafiłeś, bo już niedługo, czyli 29 września startuje jeden z najlepszych serwerów Open Tibia 8.10! Znany wielu pokoleniom graczy, ujawnia się ponownie CelesiaOTS!

Chcemy Wam zaprezentować serwer, który spełnia wymagania wszystkich graczy! Jeżeli grałeś już na CelesiaOTS, to wiesz, że ciągnie on za sobą sporo historii, która ma same pozytywy wśród graczy! Przed Wami stoi otworem wiele emocji, wrażeń, adrenaliny oraz zadowolenia! Zrób krok w przód i zarejestruj się na CelesiaOTS, by dołączyć do wielu fanów tego serwera i pokaż swoje umiejętności w wykonywaniu wielu zadań, walkach z przeciwnikami, nabijaniem poziomu! Zobacz co oferujemy po rejestracji na naszym serwerze:


SERWER STARTUJE 29 WRZEŚNIA 2013 ROKU O GODZINIE 16:00!


Maszyna dedykowana - to dzięki niej nasz serwer jest dostępny całodobowo. Od niej również zależy czy gra będzie się toczyła płynnie, czy będą występowały zacięcia. Nasza maszyna jest wprost idealna by utrzymać serwer wraz z unikatową stroną! Graj bez obawy, że Twój ulubiony serwer jest wyłączony!

Silnik - to serce całego serwera. To on ma wpisane wszystkie skrypty, graczy, mapy, potwory i wiele więcej. To dzięki niemu możesz grać na serwerze! CelesiaOTS za swoje serce ma unikatowy silnik własnej roboty, na którym nie ma błędów, gdyż jest dopracowany! Oferujemy grę bez awarii w silnika w 97% czasu Online!

Mapa - jak każdy wie, jest to zbiór miejsc po których może się poruszać gracz. Doskonałość mapy polega na jej bezbłędnym wykonaniu. Taką właśnie mapę oferuje nasz serwer! Posiada on wiele ciekawych miejsc, których na pewno nigdzie indziej nie widziałeś, jak nie u nas! Mapa CelesiaOTS liczy aż dwanaście miast, na których dostępne są expowiska, nowe potwory oraz Questy! Zostań odkrywcą i spróbuj poznać całą mapę CelesiaOTS!

Skrypty - czyli wszystko to co udoskonala grę na serwerze! Ilość i jakość skryptów nadaje grze nowy poziom! To dzięki nim masz ochotę zostać na serwerze dłużej! Oferujemy nowe, unikatowe skrypty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. One ułatwią Ci grę i wręcz zachęcą do gry na serwerze!

Gracze - to oni nadają klimat grze. Zostań jednym z nich i konkuruj z innymi! Stań się najlepszy! Zagraj ze znajomymi, załóż swoją drużynę i walcz z innymi! Razem z nimi wykonuj zadania, zabijaj coraz lepsze potwory i odkrywaj legendę, która jest CelesiaOTS!

Eventy, najazdy i konkursy - to ważny czynnik serwera. To dzięki nim "serwer żyje", gdyż ciągle coś się dzieje! Teraz mamy zamiar przyłożyć dużo uwagi tym czynnikom, by gra na serwerze nie była nudna i monotonna! Wygrywaj cenne przedmioty, bierz udział w najazdach by zdobyć cenny łup i pokonać wrogich przybyszów atakujących miasta!

Aktualizacje - to Ty masz głos! Chcesz by Twój pomysł został wykorzystany? Załóż ankietę w dziale propozycji na forum i zobacz czy Twój pomysł się spodoba innym. Mamy zamiar rozwijać serwer i oddać go w Wasze gusta! To serwer rozwijany przede wszystkim dla Was, tak aby spełniał Wasze oczekiwania!

Forum - to strona poświęcona sprawom naszego serwera. Zarejestruj się by głosować, oddawać propozycje, ogłaszać oferty, czytać ogłoszenia, zapoznać się z konkursami, oraz być na bieżąco z naszym serwerem!

Strona - strona serwera to jednocześnie jego prezentacja. Każdy z nas ocenia serwer również po stronie! Informujemy, że strona, na której właśnie jesteście jest unikatowa i nie znajdziecie jej nigdzie indziej. Jest wykonana na zlecenie, bezbłędna i doskonała!
Niewątpliwie nasz serwer oferuje bardzo dużo. Zachęcamy do rejestracji, dołącz do grona najlepszych! Ten serwer jest właśnie dla Ciebie, przekonaj się! Zaproś sporą grupę znajomych i odbierz nagrodę od administratora!

Zachęcamy do gry!
Pozdrawiamy!
[center]

[/center]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cravetv usa how to watch hotstar in saudi arabia Rogowo pensjonaty wywrotka Piła voucher rabat