CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2013-07-26 16:04:11

trefi

Spider

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 12
Punktów :   

7.60 - PlatinumOTS.pl

Witajcie!

Masz ochotę na dobrą zabawę? Chciałbyś doświadczyć emocji nie wychodząc z domu? Dobrze trafiłeś! Chciałbym wszystkim forumowiczom przedstawić nowy serwer PlatinumOTS! Przyglądając się graczom przez długi czas wyrobiłem sobie obraz idealnego serwera, który jest tak bardzo potrzebny w świecie Open Tibia. Do tej pory takiego nie było, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i o to jest! Już 29 lipca 2013 roku o godzinie 18:00 ma miejsce wielkie wydarzenie - start serwera, którego tak wszyscy szukają! Dlaczego to właśnie PlatinumOTS jest tak poszukiwany? To bardzo proste! Gracze szukają dobrego serwera, dostępnego w każdej chwili na długi czas! Chcą się zabawić i pokonać konkurencję, która jest na prawdę ogromna! Na naszym serwerze czekają na Ciebie niesamowite Questy, elegancka mapa, która wpadnie w każde oko, niespotykane skrypty, duża konkurencja, oraz duża ilość gości, która wita na nasz serwer codziennie! Pokaż wszystkim, że to Ty jesteś najlepszy i staw czoło wielkiemu wyzwaniu. Gra na naszym serwerze jest oczywiście darmowa, pomoc administracji łatwo dostępna, kanał Game-Chat ciągle opisywany przez graczy! Na PlatinumOTS spotkasz też różne trwałe konkursy, które trwają nawet tygodniami! Posiada on też nowe czary ofensywne jak i defensywne. Jeżeli jesteś poszukiwaczem, przebadaj całą mapę serwera, by odkryć tajne wyspy, expowiska, questy, potwory i wiele więcej! Gwarantujemy, że ten serwer Ci się nie znudzi!

Zapoznaj się z konfiguracją ustawień:
- Experience Rate: 4000x
- Skill Rate: 25x
- Magic Rate: 15x
- Loot: 3x

- Czas skulla za fraga: 15 minut
- Czas jednego fraga: 60 minut
- Ilość fragów do red skulla: 6 fragów
- Ilość fragów do bana: 12 fragów
- Długość bana za fragi: 1 dzień
- Czas trwania red skulla: 3 godziny online

Kontakt z pomocą administracyjną:
- Poprzez darmowy widget GG na stronie serwera (http://platinumots.pl/index.php?subtopic=kontakt);
- Poprzez forum serwera (prywatna wiadomość), (shoutbox), (działy tematyczne);
- W grze poprzez Game-Chat lub kanał otwierany komendą "CTRL + R";

Dane logowania z serwerem:
- IP Server: PLAINUMOTS.PL
- PORT Gry: 7171
- Forum: PLATINUMOT.XAA.PL
- Dostępność: 24 godziny w tygodniu w skali rocznej

W pełni bezpieczny i zgodny z naszym serwerem klient servera oraz IP changer dostępny w dziale download naszego serwera (http://platinumots.pl/index.php?subtopic=download)


PlatinumOTS niewątpliwie ma dużo do zaoferowania. Staramy się, aby gra na serwerze nikomu się nie znudziła, dlatego też u nas spotkacie częste aktualizacje oraz wszelakie konkursy na wartościowe rzeczy. Porównując nasz serwer z innymi serwerami konkurencyjnymi, naszym okiem dostrzegamy, że PlatinumOTS najbardziej się wyróżnia. Pamiętajcie też, że serwer budujemy według Waszych upodobań, dlatego zachęcamy wszystkich do rejestracji na forum, a tam zakładania lub uczestniczenia w sądach, które pomogą nam doprowadzić serwer na szczyt profesjonalizmu! Dlatego już dzisiaj zarejestruj się na serwerze. Zaproś znajomych, załóżcie drużynę i to Wy dominujcie na serwerze jako jedyni! Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik reprezentujący nasz serwer, abyście wiedzieli, co czeka Was już po starcie!Serdecznie zapraszamy wszystkich do gry,
Ekipa PlatinumOTS!

Ostatnio edytowany przez trefi (2013-07-26 16:04:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
visit url psycholog Piła wzory hauerpower tworzenie stron internetowych