CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2013-03-16 10:13:05

trefi

Spider

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 12
Punktów :   

[7.60] Celesia.pl

Witamy na CelesiaOTS!

Krótkie informacje:
Experience: 350
Pvp: od 600lvl'a.
Acc: Celesia.pl
Forum: celesia.xaa.pl

Drodzy gracze, mam zaszczyt zaprosić Was na jeden z najlepszych serwerów pod wersje Tibii 7.60. Wiem, że szukając serwera, głównie patrzycie na skrypty, rozrywkę, zabawę, oraz dobre walki. Taka właśnie jest Celesia. To serwer, który był przygotowywany przez na prawdę spory czas, tak aby wszystko wyglądało jak najlepiej i takim było!

Podróżnicy, Celesia to serwer dla takich jak Ty. Stoi on na stabilnym serwerze VPS, który utrzyma naszą grę całodobowo. Teraz możesz grać bez obaw! Pragnę ujawnić, że ten serwer jest jednym z niewielu, który który posiada dobre zbezpieczenia, przez co ataki (np. DDoS) zostanie sfiltrowany w około 80%! Jest to wielki krok w dziedzinie zabezpieczeń.

CelesiaOTS opiera się o starym silniku CafeOTSa, który wiąże ze sobą wiele wydarzeń i emcji! Posiadamy oryginalną mapę Cafe, która została drobnie przekształcona według lepszych gustów. Teraz Ty sprawdź czym ten serwer może Cię zaskoczyć!

Zachęcamy do rejestracji na naszym serwerze, bo na prawdę warto. Sam się przekonaj i dołącz do wielu innych szczęśliwych graczy, którzy mają zaszczyt gościć na naszym serwerze!

Zachęcamy również do rejestracji na naszym całodobowym, wielowątkowym forum! Celesia.xaa.pl, znajdziesz tam wiele ciekawych wątków jak i tematów!

Pozdrawiam!
[center]

[/center]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiornik betonowy motoszlak.edu.pl Kołczewo agroturystyka imtargi.eu zaproszenia-na-wesele.eu