CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » [8.6] Revolia.com.pl - Low exp Evo (250 Osób online!)

#1 2012-12-01 15:54:02

Sindoo

Rat

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 1
Punktów :   

[8.6] Revolia.com.pl - Low exp Evo (250 Osób online!)

http://revolia.com.pl/images/revolia.png

Dnia 30 listopada (piątek) o godzinie 19:00 wystartuje jeden z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych serwerów evolution - jakim jest REVOLIA.COM.PL

Jak zawsze serwer rozdaje darmowe punkty, zdobyć je można klikając, tutaj !

Revolia jest jedynym serwerem który oferuje tak wiele Eventów oraz Systemów. Tylko u nas możesz znaleść autorskie skrypty które wybijają nasz serwer ponad wszystkie inne! W tej chwili już zostały zbudowane nowe eventy oraz systemy, które zostaną wprowadzone w kolejnych aktualizacjach serwera, aby gra nie nudziła się już po kilku dniach!

Od ostatniej edycji zoptymalizowaliśmy większość skryptów oraz fukcji w silniku. Jesteśmy gotowi przyjąć ponad 1000 osób bez najmniejszego laga ! Nasz serwer zawsze cieszył się wielkim zainteresowaniem oraz grywalnością, jesteśmy juz z Wami prawie 4 lata, dlatego i w tej edycji Was nie zawiedziemy !


Tym razem REVOLIA startuje pod nazwą LONG EDITION, co możecie przez to rozumieć ? Nastawiamy się na kilkumiesięczną grę, serwer uszykowany został nie tylko pod gildie które zazwyczaj grają do dwóch tygodni, ale również pod stałych graczy którzy zostają zawsze do samego końca. Przygotowaliśmy dla Was EXPERIENCE STAGES oraz QUESTS nawet od 1000 poziomu ! Unikalne przedmioty również będzie można założyć dopiero po osiągnięciu odpowiedniego levela. Experience stage oraz rates zostały zmienione. Dodane zostały nowe raidy, całkowicie nowe potwory oraz bossy dla graczy. To tylko część zmian które zostały wprowadzone na tą edycję. Oczywiście na tym nie koniec ! Liczne konkursy oraz update przyciągną na serwer całą rzeszę stałych graczy ! Mamy nadzieję, że tym razem. REVOLIA ruszy raz na zawsze !

Dość istotną zmianą która została wprowadzona w tej edycji jest Balans Postaci. Został całkowicie przepisany tak, aby każdy gracz był zadowolony ze swojej vokacji! Główną zmianą było zmniejszenie DMG zależącego od mlvl. Wcześnie gracz z levelem 300 i mlvl 20 zadawał praktycznie nieróżniące się hity od gracza z levelem 50 i mlvl 100. Także DMG zależy głownie od wysokości levela a HEALING od wysokości mlvl.


KIlka dni po starcie zrobimy Turniej Gildi, w którym będą do wygrania pieniądze ! Dodanych zostało 5 nowych eventów, oto one Pandora Box, Intellectual Monster, Capture The Flag, Run Event, Team Battle Island (aktywowane bedą 2 dni po starcie, gdyż musimy wytestować jak eventy sprawują się przy większej ilości graczy). Wzorując się na Task Systemie powstał Achievment System, czyli System Odznak.

Podczas gdy gildie zaczną opuszczać nasz serwer Revolia przejdzie "transformację" na typowego OTSa FUN, orsh. Dodamy nowe potwory, nowe expowiska z nimi oraz nowe questy, wszystko zależne od LVL czyli bramki LVL itd. To jednak nie wszystko zmianie ulegnie również EXP STAGE, na wyższy. Cały czas starać się bedzieny aktualizować serwer jak tylko możemy.
Tylko tutaj zapewnisz sobie długą i bezproblemową grę.


General Informations:

CLIENT: 8.6
IP: revolia.com.pl
PORT: 7171
SLOT: 1000
ACC: www.revolia.com.pl


MAPA EVOLUTION

Experience stages:
1 - 50 = 300x
51 - 100 = 200x
101 - 150 = 100x
151 - 200 = 65x
201 - 250 = 25x
251 - 270 = 10x
271 - 300 = 6x
301 - xxx = 3x


Skill rate: x50
Magic rate: x25
Loot rate: x3http://revolia.com.pl/images/screeny/1.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/2.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/3.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/4.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/5.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/7.png

http://revolia.com.pl/images/screeny/6.pngZachęcamy do rejestracji już dzisiaj, klikając tutaj !

Offline

 
  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » [8.6] Revolia.com.pl - Low exp Evo (250 Osób online!)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Chrzanów bilety mystic festival sklep wodomierze wrocław noclegi Stegna wycinanki laserowe