CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


#1 2012-03-04 14:18:56

direx88

Rat

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 9
Punktów :   

[8.6] www.zivera.eu - 4000zł do rozdania!

[center]http://img26.imageshack.us/img26/9994/nowelgoo.png


[SIZE=4]Comming soon...[/SIZE][SIZE=4]Już 10 marca o godzinie 17:00 wystartuje nowy OTS twórców narvia.eu i karamy-war.net.pl - ZIVERA.EU[/SIZE][SIZE=3]Po ponad dwóch miesiącach od startu narvii, która była (i nadal jest) ogromnym sukcesem jesteśmy gotowi na start kolejnego serwera, który będzie jeszcze lepszy! Tym razem zaoferujemy Wam grę na niższych exp stages oraz ze wszystkimi zaletami narvii takimi jak Cast System. Grę uatrakcyjni również gigantyczna ilość nagród, której do tej pory nie zaoferował żaden inny OTS - do rozdania mamy aż 4000 zł!. Jednak to nie wszystko! Ogromna ilość questów, unikalnych systemów oraz ogromna stabilność sprawi, że serwer zapisze się na stałe w historii OTS.

[/SIZE]


[SIZE=5]Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych systemów oraz atrakcji takich jak:[/SIZE]

[SIZE=4] - Cast System -[/SIZE] Oglądanie graczy na żywo? Czemu nie! Nasz serwer, jako jedyna Real Mapa (nie licząc naszej narvi) posiada unikalny stabilny Cast System pozwalający oglądać graczy, którzy na to zezwolą w czasie rzeczywistym z ich perspektywy. Działa to na zasadzie oryginalnego TibiaCast. Liczymy, że z tego systemu skorzysta spora liczba osób, a spectatorów będzie równie podobna ilość.[SIZE=4]- System Poleconych -[/SIZE] Niezwykle ważny system, który pozwala Ci na zdobycie aż 25% punktów premium, które zakupi osoba której poleciłeś serwer za pomocą ref-linka. Ale to nie wszystko! Dodatkowo pięć osób, które zdobyły dzięki temu systemowi najwięcej punktów premium zgarną nagrody pieniężne podczas zakończenia drugiego tygodnia z nagrodami. Uwaga: Na narvi gracze zdobyli ponad 35000 punktów premium dzięki temu systemowi![SIZE=4] - Wiele rankingów - [/SIZE]Aby każdy mógł znaleść coś w czym będzie najlepszy stworzyliśmy kilka ciekawych rankinków na serwerze. Obecnie są to rankingi: Addons Makers, Quest Makers, Power Gamers, Top Online, Top Traggers. Do tego każda postać posiada liste wykonanych questów, addonów, outfitów i historie online oraz zdobytego doświadczenia z ostatniego tygodnia.[SIZE=5] - 4000 zł w nagrodach -[/SIZE] Na narvii pula nagród wyniosła 2500 zł, ale po dodaniu kolejnych tygodni pula nagród wzrosła do około 3500 zł. Tym razem bijemy ten rekord! W planach mamy rozdanie 4000 zł! Dla gildii i graczy nagrody wyjdą po równo - 2000 zł.[SIZE=4] - Turniej Gildi - [/SIZE]Po miesiącu od startu serwera rozpoczniemy turniej gildi! Zapisać się będzie mogło 16 najlepszych teamów z naszego Guilds Rank które posiadają minimum 20 graczy. Rozgrywki potrwają od 2 do 3 tygodni, zależnie od tempa zabawy i ilości zapisanych gildi - ale warto będzie czekać! Pierwszy team zgarnia aż 500 zł![SIZE=4] - Najwyższej klasy bezpieczeństwo -[/SIZE] Na zivere przygotowaliśmy się tak dobrze jak nigdy! Wysokiej klasy serwer z dyskiem SSD oraz zewnętrznym firewallem w serwerowni hosteam.pl zapewni Wam grę w najlepszej jakości. Nasz silnik jest jednym z najstabilniejszych i ostatnie crashe zaliczył bardzo dawno temu, nie licząc tych z castami, kiedy były wprowadzone pierwszy raz na narvii. Do nas należy rekord świata w ilości online wynoszący 1466 graczy online oraz nariva była pierwszym serwerem w 2012 na którym grało ponad 1000 aktywnych graczy. Na ziverze mamy zamiar przełamać barierę 1500 online!To były jedne z najważniejszy zalet naszego serwera, ale jest ich jeszcze wiele! Oto niektóre z nich na szybko:

- Dostosowywanie spells - Każdy gracz może wybrać jak mają wyglądać czary - czy mają być emotowane (na pomarańczowo) czy wyglądać normalnie. Odpowiada za to komenda /spells.

- Guilds Chat - Czat tylko dla liderów gildi, łatwy sposób na ustalenie Open Battle.

- Ogromna ilość questów - Mało który serwer oferuje tyle questów co nasz.

- Nowy sprawny system tasków - Zabijaj potwory, zdobywaj nagrody, walsz z bossami, a po zdobyciu 50 punktów zawalcz z Demodrasem lub Tiquandas Revenge.

- Nowoczesna strona - Denerwują cię strony na których wszystko się sypie, a layout jest niestaranny? Tego u nas nie zastasz ponieważ mamy jedną z najnowocześniejszych stron jeśli chodzi o OTSy

- Ogrom Najazdów - Dziennie na serwerze odbywa się kilkanaście najazdów lub ataków! Co następne? Orshabaal, Ferumbras czy może atak orków na Thais?

- Wysoki poziom bezpieczeństwa - Takiego poziomu bezpieczeństwa przed hakowaniem metodami brute force nie oferuje żaden OTS, jest na równi z tym z Real Tibi.

- Szybkie raportowanie błedow - Napisz !bug opis błedu , a trafia on automatycznie do administracji.

- Poprawione algorytmy na atak - Poprawiliśmy wiele algorytmów, głownie korygując rozbierzność i celność ataków.

- Błyskawiczny Save Server - Dzięki dyskowi ssd jesteśmy w stanie nieodczuwalnie zapisywać serwer co 10 minut, a nawet częściej!

- Wiele ciekawych nowych wysp - Aby każdy znalazł coś dla siebie oferujemy aż siedem dodatkowych wysp!

I wiele, wiele więcej czego nie znajdziesz na każdym serwerze...Możemy zagwarantować Wam, że serwer postoi bardzo długo co sami możecie potwierdzić patrzeć na nasz poprzednie serwery! Jeśli zastanawiasz się czy warto zagrać u nas to nie trać czasu tylko utwórz nowe konto! No chyba, że wolisz zmieniać co trzy dni serwer z darmowymi punktami... Z narvi wiemy, że niektóre osoby i teamy po jakimś czasie nie wytryzmywały i przechodziły na narvie, a potem było narzekanie, że Ci co grali od początku mają większe poziomy. Dołącz jak najprędzej, a po jakimś czasie będziesz mógł śmiac się z tych co zmieniają serwer co kilka dni :-)

Znając życie niektórzy będą narzekać że jak na serwer RPG nowe wyspy zepsują ten serwer. Po pierwsze to nie jest RPG, ani ORSH, powiedzmy że jest to taki MIX, ale ostatecznie niech każdy nazwie ten serwer jak mu się podoba. Obecna konfiguracja pozwoli nam na jak nadłuższą zabawę oraz jak największe nagrody. Podrożały również golden nuggety ale to w związku że ich wartość była za niska (za 10 golden nuggetów można było dostać +100 cc). Mamy nadzieje że to zapobiegnie tak dużej "inflacji" jaka jest na narvi.

Strona do startu pozostaje jeszcze w budowie, do 2-3 dni pojawią się opisy planowanych nagród oraz powiększy się zakładka library.Mamy nadzieje, że wszystko przebiegnie bez większych błedów, a sama gra będzie dla Was przyjemnością. Liczymy, że w sobotę na serwer zaloguje między 800, a 1300 osób. Czekamy z niecierpliwością.

[SIZE=5]

A Ty nie czekaj! Założ konto, zapoznaj się z programem partnerskim i zacznij polecać serwer, a na pewno gdy zyskasz wiele darnowych punktów nie pożałujesz! Kto wie, może nawet załapiesz się na nagrodę pieniężną?[/SIZE][SIZE=5]Client [/SIZE]- 8.60    DOWNLOAD

[SIZE=5]Map [/SIZE]- Rl Map with few new cities

[SIZE=5]Skull System[/SIZE] -

                    Red Skull (24h):

                    15 unjustified kills per a day

                    Black Skull (36h):

                    30 unjustified kills per a day                    Without black skull and ban.

[SIZE=5]Quests:  [/SIZE]

 

Annihilator

Black Knight Quest

Blessed Wooden Stake Quest

Behemoth Quest

Bright Sword Quest

Banshe Quest

Crusader Helmet Quest

Deeper Fibula Quest

Demon OAK Quest

Demon Helmet Quest

Double SD Quest

Double Hero Quest

Dream Challenge Quest

Fire Axe Quest

Firewalker Boots Quest

In Service of Yalahar Quest

Koshei the Deathless Quest

Mad Mage Room Quest

Naginata Quest

Necromancer Quest

Orc Fortress Quest

Paradox Tower Quest

Pits of Inferno Quest

The Inquisition Quest

The New Frontier Quest

Vampire Shield Quest

Greenhorn Arena

Scrapper Arena

Warlord Arena

Wrath of the Emperor Questand many others!

Stages:[SIZE=5]• 1-50 - x100

• 51-80 - x50

• 81-100 - x30

• 101-120 - x20

• 121-140 - x10

• 141-160 - x5

• 161-180 - x3

• 181+ - x2

[/SIZE][SIZE=4]Skills:          x15

Magic level:  x5

Loot rate:     x2.5[/SIZE]http://img825.imageshack.us/img825/2045/screens2.jpg[video=youtube;7sjUo9HNwkQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7sjUo9HNwkQ[/video]

[SIZE=6] Wyczekujcie startu, ZAPRASZAMY ( CLICK )![/SIZE][/CENTER]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
AT AT vĂ˝roba plastovĂŠ jĂ­mky torby papierowe z nadrukiem noclegi we Władysławowie wzory CV