CenterOts

Forum Poświęcone Open Tibia Server


  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » www.NARVIA.eu - comming soon... - 7.01.2012 : do rozdania 2500 zł!!!!

#1 2012-01-03 19:22:24

direx88

Rat

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 9
Punktów :   

www.NARVIA.eu - comming soon... - 7.01.2012 : do rozdania 2500 zł!!!!

[CENTER]http://img94.imageshack.us/img94/8779/logombj.png

[SIZE=6]Już 7 stycznia wystartuje jubileuszowa edycja serwera narvia.eu![/SIZE]

[SIZE=5]M[/SIZE]ija rok odkąd narvia pierwszy raz została pokazana na świat, 7 stycznia 2011 roku startowała 1-sza edycja i z tego powodu mamy dla Was atrakcyjne nagrody przygotowane na tą edycję. Nie będą to byle jakie nagrody jak oferuje większość naszej konkurencji! Podczas jednej edycji serwera rozdamy więcej niż serwery konkurencji rozdały przez cały rok a to dlatego, że pula nagród na tą edycję wynosi 2500 zł!. Mamy do zaoferowania wiele kategorii, w których przyznamy nagrody oraz rozdawanie nagród aż przez 4 tygodnie od startu serwera. Wszystkie informacje na temat tego jak mamy zamiar rozdać te pieniądze znajdziecie w zakładce "Library".

[SIZE=5]A[/SIZE]le narvia to nie tylko nagrody pieniężne! To także serwer z długą historią oraz idealnie przystosowane PVP. Tym razem zamiast gry RPG stawiamy na wojny i bitwy. Parametry gry przystosowaliśmy tak aby żaden gracz nie musiał zbytnio martwić się o pieniądze na wojny czy też stracony level. Na tej edycji narvi nie ma czegoś takiego jak black skull lub też ban za fragi. Jedynym limitem zabijania niewinnych postaci jest limit 30 fragów do red skulla dziennie. Abyście nie musieli obawiać się że inni gracze nie dadzą Wam żyć zmniejszyliśmy utratę poziomu i skilli o połowę, dzięki temu każdy zgon nie będzie aż tak dotkliwy.
Oprócz gry w gildiach, dla zwykłych graczy też znajdzie się tu miejsce! Wystarczy uniknąć PK lub zmienić miejsce zamieszkania na inne, np. Venore a możecie być spokojni (o ile nie macie tz. hunta). Do tego na serwerze pojawiły się nowe questy takie jak Dream Challenge Quest, Blessed Wooden Stake Quest, The New Frontier Quest, nie zapominając o takim jak Wrath of the Emperor Quest oraz o tym że wszystkie addony da się wykonać w grze. Wykonywanie questów nie powinno być trudne, poniważ zdobycie dużego poziomu doświadczenia nie powinno być problemem. Pojawi się też 7 nowych wysp aby wszycy gracze mogli znaleść expowisko dla siebie - a będzie ich wiele!

[SIZE=5]N[/SIZE]a tej edycji nie pojawi się addon doll oraz nasz autoryski system aukcji, w zamian za to zwiększymy naszą ofertę sms shop aby sfinansować nasze konkursy. Oczywiście nie licząc kilku przedmiotów (np. golden nuggets) wszystkie będą do zdobycia z questów.

[SIZE=5]Z[/SIZE]apraszamy również do skorzystania z programu partnerskiego. Jest to naprawdę opłacalna inwestycja, dzięki temu zyskujesz 25% punktów, które zakupi polecona przez Ciebie osoba. Dla przykładu podam, że na serwerze zivera.eu owner gildi Inmates zyskał ponad 1300 premium points ponieważ członkowie jego gildi rejestrowali się przez link polecający. Oprócz liderów gildi dużo osób zyskało punkty za reklamę na forach, komunikatorach. Dla najlepszych polecających przewidzieliśmy nagrody pieniężne. Pula nagród to 150 zł!

[SIZE=5]Większość pozostałych informacji umieśliśmy w zakładce Server Info. Zachęcamy do zapoznania się z nią.[/SIZE]

[SIZE=5]G[/SIZE]łownym rankingiem dla gildi określającym ich miejsce w naszych konkursach będzie tz. Guilds Rank. Będzie to jeden z najbardziej zaawansowanych rankingów jaki powstał, będą się zaliczać do niego jedynie gildie powyżej 10 osób. Będzie on brał pod uwagę takie rzeczy jak: ilość członków, ilośc fragów, ilość zgonów, ilość wykonanych questów, jakość fragów (np. frag zdobyty w wojnie będzie kilkukrotnie więcej wart niż frag zdobyty w pk na thais albo frag za 50 lvl będzie o wiele mniej wart niż frag za 200 lvl), poziom członków gildi oraz aktywność w wojnach. Dzięki temu gra nie ograniczy się tylko do zdobywania fragów lecz także do innych dziedzin gry. Pojawi się on przed startem serwera.

[SIZE=5]P[/SIZE]rzed startem czeka nas jeszcze kilka zmian na stronie, pojawi się sporo poprawek do tego newsa, nowe rankingi oraz działy na naszym forum.

[CENTER][SIZE=6]Nie czekaj i załóż konto już dziś![/SIZE][/CENTER]

[SIZE=5]MAPY:[/SIZE]

- Avarua Town | SPRAWDZ!
- Ghenov Town | SPRAWDZ!
- Larvik Town | SPRAWDZ!
- Molde Town | SPRAWDZ!
- Narvik Town | SPRAWDZ!
- Newest Town | SPRAWDZ!
- Oken Town | SPRAWDZ!
- Pyre Town | SPRAWDZ!

[CENTER]Pozostałe zdjęcia!
http://img35.imageshack.us/img35/1838/beznazwy5w.png[/CENTER][/CENTER]

[FONT=Comic Sans MS][CENTER][SIZE=6]Zapraszamy![/SIZE][/CENTER][/FONT]

Offline

 
  • Index
  •  » Reklama OTS
  •  » www.NARVIA.eu - comming soon... - 7.01.2012 : do rozdania 2500 zł!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
elemeny bezpieczeństwa drogowego psychoterapia Piła pokoje w Łebie kurtyny