#1 2011-12-03 21:52:04

direx88

Rat

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 9
Punktów :   

www.ZIVERA.eu - juz 10.12 godz.13.00 - RPG!

[CENTER]http://img811.imageshack.us/img811/6199/iikona.png
[SIZE=5]Startujemy w dniu 10.12.2011 o godzinie 13:00[/SIZE]
[SIZE=4]Witamy na stronie serwera Zivera.eu, projektu, który wystartuje w dniu 10 grudnia 2011 roku i zapisze się na stałe w historii Open Tibia Server.[/SIZE][/CENTER]

[SIZE=4]N[/SIZE]asz OT powstał z myślą o graczach, którzy dość mają serwerów kilkudniowych, hunting roomów, crashy, kolejek oraz star wanda w sms shop. Tworzymy serwer z myślą o graczach, którzy mają ochotę znaleźć swoje stałe miejsce do gry oraz tych, którzy tęsknią za starymi, dobrymi serwerami RPG. Nie zapomnieliśmy o gildiach, które mogą spokojnie rywalizować ze sobą na naszym serwerze.

[SIZE=5]Historia Serwera oraz Administracja[/SIZE]
[SIZE=4]H[/SIZE]istoria serwera zaczyna się na początku 2011 roku, kiedy to powstaje serwer narvia.eu. Administracja nie wiele zna się na tym co robi, ale powoli rozkręcamy interes, już na 3 edycji gra u nas około 500 osób, zaczynamy pokazywać się coraz bardziej na arenie OTS. Przełomem jest edycja czwarta, kiedy to przenosimy serwer do sieci hostingowej Infoplus oraz zmieniamy wersje klienta gry na 8.6 Poprawialiśmy również naszą mapę, która po wielu godzinach pracy i poprawek jest jedną z najlepszych w świecie OT. Jako że niezbyt radzimy sobie z c++ mamy dość spore problemy z atakami i wykorzystywaniem błędów w silniku. Przełomem tego jest edycja piąta, kiedy to zaczynamy prace nad nową wersją silnika, powoli opanowujemy c++, inwestujemy w mocniejszy serwer dedykowany. Mimo wielu crashy serwer staje się coraz bardziej popularny, a my bardziej doświadczeni. Sukces przynosi edycja szósta, na której pierwszy raz padł rekord 1000 osób online, nasz serwer znał już prawie każdy gracz, a administracja nabywała nowego doświadczenia, coraz lepiej obeznani w c++ i skryptach walczyliśmy z wszystkimi przeciwieństwami losu. Przyszła niebawem pora na edycje siódmą, zaczęło się pięknie, póki główny administrator (Inwob) nie pojechał na urlop, brak dostępu do Internetu sprawił, że serwer stał się podatny na ataki, po kilku dniach upadł Po powrocie Inwob'a serwer został odbudowany i ruszyła edycja v7.5, był to wielki skok dla nas, ponieważ powstały całkowicie nowe systemy zabezpieczeń, które działają do dziś, tak, że każde lagi są do wykrycia w kilka minut. Później pojawiła się już zivera.eu, powstała z myślą o stworzeniu międzynarodowego serwera z niskim exp stage. Początkowe 300 osób na starcie zmieniło się w 1000 osób online.Po2 dniach, na ziverze nie było ani jednego laga czy crasha, niestety przez odejście graczy po kilku miesiącach serwer upadł. W międzyczasie powstała narvia v8 która jako pierwszy OTS na świecie utrzymała 1400 osób online bez lagów, nasza wiedza odnośnie Open Tibia Server była już na bardzo wysokim poziomie. Na początku v8 przeprowadzone zostały nowoczesne ataki, którym nie mógł się oprzeć żaden serwer, nawet cała serwerownia w InfoPlus przy tym padła. Tak więc nie tracąc czasu zadzwoniliśmy do HosTeam , po kilku dniach nasze serwery były bezpieczne, później powstała Lunera która okazałą się sukcesem naszych zabezpieczeń - ani jednego laga ani crasha przez okrągły miesiąc.

[SIZE=4]T[/SIZE]eraz przychodzi czas na wyciągnięcie wniosków z tych wszystkich edycji i zbudowanie serwera, który postoi o wiele dłużej niż każdy z naszych poprzednich. Wycofaliśmy takie rzeczy jak hunting areny, frag removery ponieważ psują one bardzo klimat serwera, chcemy stworzyć coś co będzie stało długo, nie patrząc na zysk lecz na dobro i satysfakcje naszych graczy.

[SIZE=4] N[/SIZE]asza Administracja to osoby z długim doświadczeniem w danych dziedzinach, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a tworzenie i działania z OTS to dla nas chleb powszechni. Posiadamy obecnie 3 serwery dedykowane oraz 4 vps, są one rozmieszczone w czterech lokalizacjach: Paryż, Warszawa, Poznań, Radom. Nasza infrastruktura pozwala nam na działanie w bardzo trudnych warunkach i w razie potrzeby migracji, jesteśmy w stanie przenieść się w niecałą godzinę na inne serwery. Kładziemy nacisk na niskie pingi oraz wymagamy od naszych dostawców najwyższej jakości. Również layout strony został wykonany przez profesjonalną firme, nie ściągnięty z internetu jak u większości z dzisiejszej konkurencji.

[SIZE=5]O Serwerze[/SIZE]
Serwer z procesorem Intel i7-2600 (wyprodukowanym w 2011 roku) i 16 gb ram znajduje się w Warszawie, sprawiając, że pingi są bardzo niskie zarówno dla graczy z Polski jak i z Europy. Silnik naszego OTS'a jest niezwykle stabilny, dopracowywany miesiącami. Na chwile obecną jest w stanie utrzymywać około 1500 graczy online bez lagów, ostatnia jego awaria miała miejsce jeszcze na wakacjach. Ochrona przed atakami z zewnątrz jest na tyle zaawansowana, że bez specjalistycznego sprzętu lub bez zablokowania całej serwerowni w Warszawie, atak na serwer jest niemożliwy, od wewnątrz chronią nas nasze unikalne systemy zabezpieczeń.

[SIZE=4]N[/SIZE]a Ziverze planujemy kilka zmian odnośnie poprzednich edycji najważniejsze z nich to:
- Wyrzucone zostały hunting areny, addon dolle, frag removery
- Pozbyto się paru z dodatkowych wysp, zostały te najlepsze
- Silnik serwera został przebudowany pod względem analizy działania
- Poprawione zostało ponad 150 bugów zgłoszonych na Lunerze i ponad 200 na Narvi
- Pojawiło się nowe zewnętrzne forum oparte na vBulltin
- Wszystkie addony są już do wykonania na serwerze
- Ustawienie strony w Radomiu, a gry w Warszawie (większa stabilność)

[SIZE=4]T[/SIZE]o są ważniejsze zmiany na serwerze, do tego z poprzednich edycji posiadamy takie rzeczy jak:
- Guilds Chat
- Błyskawiczny Save Server
- Ogromną ilość działających Questów
- Działające wszystkie najazdy i bossy
- Najbardziej zaawansowany system zabezpieczający przed hakowaniem
- Dopracowaną Real Mape
- Nowoczesną strone
- Pełną ochronę przed atakami z zew.
- Wypracowywany miesiącami balans profesji
- Aukcje przedmiotów (alternatywny sms shop)
- System polecania
- Błyskawiczne zgłaszanie błedów
- Naprawione algorytmy ataku
- Długą historie i uznanie graczy

[SIZE=4]M[/SIZE]oglibyśmy wypisywać jeszcze setki rzeczy takich jak real paralyże, działające INQ, war mod itd, ale to chyba powinien mieć każdy liczący się OTS.

[SIZE=4]N[/SIZE]iski exp stage zapewni większą radość z gry, będziemy się starali dodawać parę razy w tygodniu poprawki do serwera oraz organizować eventy tak, aby każdy gracz mógł wziąć w nich udział. Kładziemy nacisk, aby serwer był nie tylko tworzony pod gildie, lecz także pod zwykłych graczy. Drugim ważnym aspektem gry jest to, że chcemy promować graczy z wielu narodowości, po starcie pojawią się rankingi i możliwe, że profity dla każdego z krajów, z którego gracze grają u nas.

[SIZE=4]P[/SIZE]rzed starem mamy już dla Was pierwszy event! Po stworzeniu konta w zakładce accounts wejdźcie w Reccomend System (system polecania), do zgarnięcia około 200 zł dla najlepszych reklamatorów, nawet jeśli nie zajmiesz miejsca od 1 do 5, zawsze możesz liczyć na darmowe punkty premium które otrzymasz za udział w programie.

[SIZE=4]Z[/SIZE]ostało nam jeszcze kilka rzeczy na stronie do dokończenia, jest to głównie zakładka events, forum i library, mogę wystąpić krótkie przerwy w działaniu strony przed startem.

[SIZE=4]J[/SIZE]eśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda gra u nas otwórz youtube.com i wpisz narvia.eu, lub zivera.eu, to mówi samo za siebie.

Startujemy w dniu 10.12.2011 o godzinie 13:00.

Liczymy na przybycie na start około 600-1000 graczy, w najbliższych dniach o ile wszytko pójdzie po naszej myśli będzie u nas grało 1300-1500 osób. Jesteśmy na tyle przygotowani.

[CENTER][SIZE=6]Nie czekaj i załóż konto już dziś![/SIZE][/CENTER]

Posted by: Inwob

[SIZE=5]MAPY:[/SIZE]

- Avarua Town | SPRAWDZ!
- Ghenov Town | SPRAWDZ!
- Larvik Town | SPRAWDZ!
- Molde Town | SPRAWDZ!
- Narvik Town | SPRAWDZ!
- Newest Town | SPRAWDZ!
- Oken Town | SPRAWDZ!
- Pyre Town | SPRAWDZ!

[CENTER]Pozostałe zdjęcia!
http://img35.imageshack.us/img35/1838/beznazwy5w.png[/CENTER]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mikolaja.edu.pl bilety mystic festival agencje reklamowe częstochowa poxipol wrocław płyty do termoformowania